top of page

A sya &Hakan

Kına gecemiz ve düğünümüz için kurduğumuz hayalleri en ince ayrıntısına kadar gerçekleştiren Barbarossa Organizasyon ailesine teşekkür ederiz, herşey mükemmeldi ve yanımızda olmaları heyecanımızı dahi azaltmaya yetti. Sizi seviyoruz...

Düğün Dekor
Geceleri düğün masa

E zgi & Okan

İstanbul'dan Çanakkale'ye bir eğlence düzenlemek istedik. Gözde Hanım ile yüzyüze gelme şansımız olmadan uzaktan çalıştık ve sonuç muhteşemdi. Her istediğimizi yapmış, kendi yorumlarıyla da son dokunuşları yapmıştı. Tüm gece bizimle beraberdi. Hem samimiyetleri, hem de profesyonel yaklaşımları için minnettarım.

Shauna & Ali

Yağmur & Gökay

Süperler! İstanbul'da oturup Çanakkale'de nasıl düğün yapacağım, nasıl kendi beğendiğim şeyleri uygulayabileceğim diye düşünürken kendilerini buldum ve ilaç gibi geldiler! Herşeye yardımcı ve çözüm odaklılar. Zevkleri muhteşem, ne istediğinizi söyleyin ve en iyisini yaptıklarını görün. Kesinlikle öneririm, gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

Tropikal Düğün
Bayan Gelin, Bay Damat

Pınar & Turgay

Baştan sona harikaydı. Rüya gibi bir organizasyondu. Güleryüzünüz, içtenliğiniz, işinizdeki kaliteniz, yaratıcılığınız, profesyonel bakış açınızla bize ne kadar doğru bir adreste olduğumuzu yaşayarak gösterdiniz. Herşey için çok teşekkürler Barbarossa Organizasyon. Harikaydınız.

Kurumsal Firmalar

bottom of page