top of page

Nedir Bu Save The Date?

Yurt dışında başlayan akım artık ülkemizi de etkisi altına aldı. 2021 yazında düğünleri olanlar için bence harika bir seçenek. Save The Date! Bilenler şimdi aramızdan hızla ayrılmaya kalkacak. Ama bence devam edin belki bilmediğiniz detaylar vardır J

Kısacası save the date tanımı yapmak gerekirse eğer; düğün tarihine karar vermiş ve netleştirmiş olan çiftlerin düğün tarihini sevdikleriyle paylaştıkları fotoğraf kareleri diyebiliriz.


Yani düğün tarihinize karar verdiniz, ama henüz ne düğün stresi, ne hazırlık telaşı var. Ama içinizde kelebekler uçuşuyor. İşte tam olarak bu zamanlama da profesyonel destek alarak istediğiniz yerde, istediğiniz konseptte, ömürlük hatıralar olarak saklayacağınız bir dolu fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. Düğünden önce hem size bu güzel günlerin bir anısı olarak kalacak hem de bu fotoğraflarla “Save The Date” diyerek düğün tarihinizi tüm sevenlerinizle paylaşabileceksiniz.Çok uzaklardan gelecek düğün davetlileriniz için, yurtdışı misafirleriniz için ve düğününüzde olmasını kesinlikle istediğiniz yakınlarınız için harika bir duyuru alternatifi. Tek tek aramak yerine, ya da davetiye dağıtmayı beklemek yerine tarihinizi sizinle aynı zamanlarda öğrenen sevdiklerinizin düğüne katılma ihtimalleri çok daha yükseliyor.

Hem keyifli, hem stressiz, hem de bir ömür bakmaya doyamayacağınız bu konsept fotoğraflarınızla düğün fotoğraf çekiminizden önce küçük bir pravo yapabilirsiniz. Hem trendleri takip eden gelin ve damat adaylarına duyurulur hem de hatıralar ve anılara doyamayanlardansanız kesinlikle tavsiye ederim.


Sevgiyle ve aşkla kalın

Gözde TURA YILMAZ


Görseller: Pinterest.

63 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page