top of page

Hakkımızda

Ağustos 2016 yılında Çanakkale’de hizmet vermeye başladık. Hayaller bizim en büyük gerçeklerimiz oldu her zaman. Her geçen gün sizinle birlikte büyüyen hayallerimiz ve gerçekleşen birbirinden güzel yüzlerce anılarımız var.

 

1000'i aşkın bireysel ve kurumsal organizasyonlar hazırladık. Değişen yeni dünya ile birlikte bizde her geçen gün baş döndürücü bir hızla dönmeye başlayan bu hızlı düzene uyum sağlamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Hizmet alanımız Marmara Bölgesi ve Ege Bölgeleri. İstanbul’dan, Bodrum’a kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Birincil bölgemiz ofisimizin de bulunduğu Çanakkale Kepez.

Yerel ve ulusal anlamda ilk andan itibaren sektörde öncü ve lider bir yaklaşımla tüm organizasyonlarımızı hazırlamayı ilke edinmiş durumdayız.

Rustik Düğün Dekorasyonu
masa aranjmanı

Bugüne kadar yaptığımız tüm organizasyonlardan aldığımız olumlu geri dönüşler ise hayallerle çıktığımız bu yolda ne kadar doğru bir yönde olduğumuzun göstergesi. 

 

Profesyonel ekip ve ekip liderlerimiz ile tüm organizasyonlarınızda başından sonuna kadar sizlerleyiz.

 

Verdiğimiz tüm hizmetleri bir örümcek ağı gibi ince ince emekle dokuyarak, fedakarlıkla, özveriyle, kusursuz kaliteyle ve en önemlisi samimiyetle ve büyük bir sevgiyle sizlere sunmaktan büyük bir gurur duyuyoruz.

İşimiz hayalleri gerçeklerle tanıştırmak ve amacımız ise unutamayacağınız mutlu anlara imza atmak…

bottom of page